menu
CZ

KOKOZA na veletrhu FOR WASTE ukáže, že i městské domácnosti mohou kompostovat svůj bioodpad

Víte, že bioodpad tvoří až 40% odpadu z domácností? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že kompostovat bioopad v městských domácnostech je snažší, než kdy předtím. Bioopad lze dále zpracovávat a efektivně využívat a to i ve Vašem panelákovém bytě. Abychom Vám to usnadnili, KOKOZA ve spolupráci s designerem Martinem Žampachem vyvinula první české dřevěné vermikompostéry VERMI a VERMI PRO, které umožní obyvatelům městských bytů kompostovat bioodpad přímo na místě, kde vzniká – uprostřed města. Naše vermikompostéry jsou skvělé doplňky, které jsou funkční a krásné zároveň. Můžete je mít v bytě, na terase nebo balkonu.

Vermikompostování využívá ke zpracování bioodpadu žížaly, tento proces nezapáchá, žížaly z kompostéru neutíkají. Srdečně vás zveme na veletrh FOR WASTE, kde tyto dřevěné vermikompostéry představíme spolu s naší další činností odborné i laické veřejnosti.

FOR WASTE je 7. mezinárodní veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie, který se koná 18. – 22. září 2012 ve výstavním areálu leňany. Více informací o veletrhu FOR WASTE najdete na webuwww.forwaste.cz.

Tipněte si, jak dlouho žije žížala a získejte vstupenky na FOR WASTE a souběžně probíhající veletrhy v letňanském areálu, soutěž probíhá na našich Facebookových stránkách přímo pod příspěvkem věnovaném FOR WASTE.

Autorem článku je Veronika

Podobné články
Veronika Makovská
05.06.2014

Landcape festival v Praze. Výzva pro všechny městské zahradníky!   Galerie Jaroslava Fragnera pořádá v červnu na Žižkově na Nákladovém nádraží (krajinářský a urbanistický) festival Landscape. Zapojte se a ... Číst dál >

Denisa Lešková
05.11.2019

Před koncem školního roku se na ZŠ Angel v rámci projektu Uzavřený cyklus jídla do škol konala zahradní slavnost. Všichni učitelé, žáci i jejich rodiče si tak mohli prohlédnout výstupy, které děti vytvořily v uplynulých ... Číst dál >