menu
CZ

Přijďte se inspirovat jedlým městským balkonem, který představíme na veletrhu Ecoworld 2013!

Pěstování a kompostování ve městě nás baví a chceme se s Vámi o naši radost podělit. Na našich workshopech se dozvíte praktické informace, jak začít a už tento víkend se můžete přijít podívat, jak by to u vás na balkoně nebo vnitrobloku letos mohlo vypadat doopravdy!

KOKOZA, o. p. s. pro vás ve dnech 19. až 21. dubna v rámci veletrhu Ecoworld 2013 na holešovickém výstavišti připravila ve spolupráci se skvělými a pečlivě vybranými partnery balkon plný zeleniny, bylinek a drobného ovoce.

Kromě inspirace a zkušeností si můžete přímo z veletrhu odnést nezbytné vybavení pro první kroky městkého pěstitele jako je kvalitní substrát a osivo ideálně v bio kvalitě. Nám se osvědčily výrobky Agro Natura a  Semo a právě proto jsme tyto české partnery přizvali ke spolupráci! Nabídku doplní designové samozavlažovací či závěsné nádoby a další doplňky od české rodinné firmy Plastia, která se letos stala také klíčovým partnerem KOKOZA, o. p. s. pro naše workshopy. Zdravou a kvalitní sadbu zajistilo Zahradnictví Líbeznice a bude z čeho vybírat! Přichystali jsme také osvědčené tipy a triky a nabídneme Vám i naše oblíbené knihy, kde se to dobrými nápady jen hemží!

Je na co se těšit, my se už nemůžeme dočkat! Určitě vás naláka vizualizace od naší dvorní zahradní architektky Terezy Kvítkové z ateliéru KVÍTKOVÁ BERAN zahradní architekti. Najdete nás v pravém křídle hned u přednáškového sálu a kavárny. Lepší místo jsme nemohli mít:).

Letos jsme ke spolupráci přizvali skvělé partnery, kteří nám s realizací jedlého balkonu s nadšením pomohli a kdo že se to s námi letos na přípravách podílel?

 

AGRO CS a.s.

AGRO CS a.s. je česká firma s dlouholetou tradicí, které záleží na její pověsti a která za nejdůležitější aktiva považuje své lidi, své zákazníky a své značky. V roce 2009 uvedla na trh zcela unikátní výrobkovou řadu Agro NATURA respektující pravidla ekologického zemědělství.

Plastia s.r.o.

Společnost Plastia je česká firma, která nabízí široký sortiment plastových samozavlažovacích nádob pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru a další doplňky. Klade silný důraz na originální užitný design, variabilitu a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému.

 

SEMO a.s.

Soukromá česká společnost SEMO a.s. se zabývá šlechtěním, produkcí, a prodejem osiv zeleniny, květin léčivých a aromatických rostlin. Nabízí osiva pro profesionální pěstitele i HOBBY balení pro zahrádkáře.

Zahradnictví Líbeznice s.r.o.
Zahradnictví Líbeznice je přední zahradnické centrum v Praze.

Autorem článku je Veronika

Podobné články
Denisa Lešková
03.09.2019

Přijmeme pomocné zahradníky - osoby se zkušeností s duševním onemocněním Koho hledáme? Máte pozitivní vztah k práci na zahradě, městskému pěstování či kompostování? Máte zkušenost s duševním onemocněním a pobíráte ... Číst dál >