menu
CZ

Chystáme nové workshopy pro sezonu 2015

Milí městští zahradníci a kompostáři,

s novým rokem jsme pro vás připravili nové workshopy a celý nový koncept a moc nás zajímá, co na ně řeknete. Chceme, abyste byli více součástí dění okolo Kokozy a víc se poznali i navzájem, inspirovali se a sdíleli své zkušenosti s městským pěstováním a kompostováním.

A proto vás prosíme o zodpovězení pár otázek, jste to vy komu chceme přinést opravdu užitečné workshopy. Odměnou za vyplnění dotazníku bude workshop zdarma pro jednoho z vás.

Hlavní změnou je nový koncept, kterým bychom chtěli podpořit ty, kteří se chtějí do zahradničení opravdu pustit ať na svých balkonech, městských zahradách a případně si chtějí založit i zahradu vlastní. Tento koncept je založený na členství „Fandím městskému pěstování, kompostování a Kokoze“, které pro vás bude znamenat i větší zapojení do našich aktivit. Ale samozřejmě chceme zachovat i možnost účastnit se jednotlivých workshopů.

Jdete do toho s námi?

Autorem článku je Veronika

Podobné články
Denisa Lešková
13.03.2019

Únor bílý, pole sílí. Sněhu je letos pomálu, ale i kdyby nám zahrada zapadala sněhem, na kompostu se nikdy dlouho neudrží, je v něm totiž teplo. I to se dozvěděli žáci ZŠ Angel během dalšího workshopu v rámci cyklu Uzavřený ... Číst dál >

Soňa Valčíková
12.02.2020

Lokální, čerstvá a šetrná k přírodě, či dokonce jedlá? Ano, tyhle parametry může mít kytice pro vaše blízké. Je radost pohledět, že ekologických projektů v květinářském oboru pomalu přibývá a my jako zákazníci máme možnost ... Číst dál >