menu
CZ

Diáře městských zahradníků a kompostářů pro rok 2016

Budete na něj sahat každý den!

Nejsou to #prsakoule (zdravíme holky do Loona), ale něco po čem jste dlouho toužili. A my to pro vás vytvořili. Diář městského zahradníka. Uvnitř najdete praktické rady, kdy, co a jak pěstovat a kompostovat a na co během sezony ve městě nezapomenout. V naší DNA je propojovat užitečné a prospěšně, a proto jsme se spojili se společensky prospěšným podnikem Skoba. A výsledek je pěkné retro, materiál na obálky nám totiž poskytl Český svaz zahrádkářů.

Diář má formát A6 a dobrá zpráva je, že ho můžete používat opakovaně, stačí v dalších letech vyměnit vnitřní náplň a je to!

Diář pořídíte za 390 Kč, stačí si vybrat konkrétní kousek a číslo z fotky napsat do mailu, taky vše můžete nechat náhodě a my vám ten nejkrásnější vybereme sami, náhledy fotek můžete rozkliknout a pak houkněte na Radku, čeká na mailu radka@kokoza.cz.

 

Autorem článku je Veronika

Podobné články
Veronika Makovská
05.12.2017

 To bylo tak. // Číst dál >

Denisa Lešková
17.04.2019

Příprava na pěstování, to jsou semínka a sazeničky. Na začátku dubna jsme znovu navštívili žáky na prvním stupni ZŠ Angel v rámci projektu Uzavřený cyklus jídla do škol - tentokrát jsme se vrhli na sázení.  Nejdříve jsme ... Číst dál >