menu
CZ

Kámoši v květníku

Chci jít na workshop

  Některé rostliny se mají prostě raději než jiné a lépe se jim společně roste. Nebo milujete italskou kuchyni a chcete si pěstovat všechno, co k ní potřebujete? Anita vám poradí, jak rostliny dobře nakombinovat, abyste měli z pěstování radost všichni. Rukavice s sebou! Osadíme si samozavlažovací truhlíky české značky Plastia.

  Co v rámci worskhopu získáte? Truhlíky značky Plastia, zeminu, kompost, různé druhy sazeniček a semínek, know how a tipy triky, jak na to.

  Přihlašujte se zde. Začínáme v 18 hodin.

  Lektor: Anita Blahušová, zahradnice a blogerka.

  Pěstování rostlin ji bavilo od malička. Po studiích na Vysoké škole ekonomické a několikaleté práci pro anglicko-český měsíčník odjela na čtyři roky pracovat do mezinárodních institucí v Belgii. Tamní přístup k zahradničení jí doslova učaroval a tak se po návratu zpátky domů rozhodla tomuto svému dlouholetému koníčku věnovat naplno.
  Začala studovat zahradnictví na Zemědělské univerzitě a svoje několikaleté zkušenosti s pěstováním rostlin v nádobách zúročila při napsání a nafocení knížky Zahrádka v květináči, která vyšla v roce 2014. V současné době píše pravidelně o zahradničení například do Lidových novin nebo do časopisu Zahrádkář a provozuje blog www.zahradamebavi.cz